Gostivar, 33-vjeçari përfundon në burg pasi e paraqiti gruaja e tij

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 8 Nëntor, 2022 12:17

Dje (07-nëntor) në ora 17:00, zyrtarët policorë të SPB Tetovë-DPB Gostivar kanë ndaluar 33-vjeçarin R.A. nga Gostivari, i cili paraprakisht ishte denoncuar nga gruaja e tij 33-vjeçare se e kishte sulmuar fizikisht.

Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 8 Nëntor, 2022 12:17