Gjendet pa shenja jete një grua në një dhomë hoteli

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 17 Dhjetor, 2021 23:51

Gjendet pa shenja jete një grua në një dhomë hoteli

Një grua është gjetur e pajetë në një dhomë hoteli në rrugën Çairska në Shkup.

Bëhet fjalë për 41-vjeçaren K. Н. nga Shkupi. Ekipi i ambulancës ka konstatuar vdekjen pa gjurmë dhune dhe me urdhër të prokurorit publik trupi i pajetë i gruas është dorëzuar për obduksion.

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 17 Dhjetor, 2021 23:51