Gjendet i vdekur një person në shtëpinë e tij në Debresh

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 22 Qershor, 2023 10:42

Gjendet i vdekur një person në shtëpinë e tij në Debresh

Dje (21-qershor) në ora 15:10 në SPB Tetovë është raportuar se 53-vjeçari M.M është gjetur i vdekur dhe pa shenja dhune të konstatuara nga mjeku i Ndihmës së shpejtë, në shtëpinë e tij familjare në Debresh të Gostivarit, ku jetonte i vetëm.

Është kryer këqyrja e plotë në vendin e ngjarjes dhe me urdhër të Prokurorit Publik mbi trupin e të ndjerit është kryer autopsia.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 22 Qershor, 2023 10:42