Dhunoi gruan e tij, pranga 33-vjeçarit nga Gostivari

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 16 Janar, 2024 12:07

Dhunoi gruan e tij, pranga 33-vjeçarit nga Gostivari

Me datë 15.01.2024 në ora 22.00 në Gostivar, zyrtarë policorë nga SPB Tetovë – Departamenti për Punë të Brendshme Gostivar, kanë privuar nga liria personin M.M. (33) nga Gostivari pasi që dhjetë minuta më parë ishte denoncuar nga gruaja e tij 33-vjeçare se e kishte sulmuar fizikisht dhe e kishte kërcënuar.

Personi është mbajt në komisariat për procedim të mëtejshëm dhe pas dokumentimit të plotë të rastit do të vijojë parashtrimi përkatës. GostivariSot/FlakaMedia

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 16 Janar, 2024 12:07