David Dreshaj i dedikon këngë motrës, në ditën e dasmës

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 21 Gusht, 2021 19:51

David Dreshaj i dedikon këngë motrës, në ditën e dasmës

Një projekt i aranzhuar dhe producent nga Cricket, me muzikë nga Muma kurse tekst nga Muma dhe ylli i muzikës David Dreshaj kurse videoklipi është punuar nga Imagine Films, pritet që të vijë këto ditë në tregun muzikor dhe në të gjitha platformat online dhe televizive.

Për stajlingun e këtij projekti janë kujdesur Walone Fashion Group, Mirlinda Dacaj dhe vet David Dreshaj kurse për make-up Arbër Bytyqi dhe Nora Hoti.

Si producent ekzekutiv i këtij projekti është pikërisht David Dreshaj, djaloshi që po trondit skenën shqiptare duke eksperimentuar dhe duke sjellë projekte majft të bukura në ekran.

Ky projekt pritet të jetë një tjetër befasi nga David Dreshaj i cili nuk ndalet pasiqë viteve të fundit ka sjellë shumë projekte të cilat kanë qenë atraktivitet për mbarë skenën shqiptare.

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 21 Gusht, 2021 19:51