Pique për humbjen ndaj Valencias: Fajin e ka…

Kthimi dramatik në ‘Anfield’ i siguroi Liverpoolit vendin në finalen e Ligës së Kampionëve dhe Valencia shtoi problemet e Barcelonës, duke e mundur në finalen e Kupës së Mbretit. Valencia fitoi me rezultat 2-1 në…

Të gjithë presin largimin nga Interi, Ikardi bën…

Interi fitoi mbrëmjen e djeshme sfidën vendimtare të sezonit ndaj Empolit me rezuzltatin 2-1 duke u kualifikuar në Champions League. Mauro Ikardi ishte protagonist për keq në këtë përballje. Zikaltërve i duhej me patjetër fitorja…

Conte pagën 10 milionë euro në vit te…

Trajneri Antonio Conte pritet që të përfitojë 10 milionë euro te Interi, sipas raportimeve nga Goal. Conte është shumë afër që të kalojë te Zikaltrit, duke ia zënë vendin Luciano Spalletti-t. Së fundi u mësua…

Shkëlqeu gjatë gjithë sezonit, e rrëmben Liverpooli

Liverpool me në krye trajnerin Jurgen Klopp raportohet se e konsideron një lëvizje për mesfushorin e West Hamit, Felipe Anderson. Braziliani, i cili u bashkua me Hammers për një tarifë rekord prej rreth 40 milionë…