Milito kritikon Interin: Nuk po tregon respekt ndaj…

Nuk mund të mungonte një opinion për çështjen Mauro Icardi as nga sulmuesi legjendar i Interit, argjentinasi tjetër Diego Milito. Ky i fundit i cili aktualisht është drejtor i zonës teknike te skuadra ky mbylli…

Albian Ajeti nënshkruan për 4 sezone me West…

Sulmuesi me origjinë shqiptare, por që luan për përfaqësuesen e Zvicrës, Albian Ajeti, është blerja më e re e West Hamit. 22-vjeçari u transferua nga Bazeli për 8.7 milionë euro, ndërkohë që ka nënshkruar një…

Raportohet se Roma ka hedhur poshtë mundësinë e…

Raportohet se Roma ka hedhur poshtë mundësinë e transferimit të anësorit të Interit, Ivan Perishiq. Perishiqi nuk është në planet e Interit në këtë sezon dhe Calciomercato raporton se ylli kroat i është ofruar Romës,…

BBC raprton që po dështon transferimi i Paulo…

Ka dështuar transferimi i Paulo Dybalas në Premierligë, te Tottenhami. Më herët gjatë mëngjesit të sotëm, korrespondenti i BBC-së, David Ornstein raportoi se Tottenhami ishte afër arritjes së marrëveshjes për sulmuesin argjentinas. Tani, po i…

Eriksen refuzon transferimin në Manchester United

Mesfushori i Tottenhamit, Christian Eriksen ka refuzuar mundësinë e transferimit në Manchester United. Danezi që një kohë të gjatë është i kërkuar nga “djajtë e kuq”, mirëpo nuk ka shprehur interesim për të luajtur në…

Man Utd do me çdo kusht një qendërsulmues,…

Duke parë se kanë mbetur vetëm edhe pak orë deri në mbylljen e afatit kalimtar në Angli, ‘Djajtë e Kuq’ po punojnë intensivisht për të siguruar një sulmues. Mario Mandzukic i prin listës së United…

Ryan Sessegnon afër Tottenhamit

Raportohet se Tottenhami ka siguruar shërbimet e yllit të Fulhamit, Ryan Sessegnon, kur kanë mbetur edhe pak orë deri në mbylljen e afatit kalimtar në Premier Ligë. Goal raporton se Tottenhami ka paguar 27 milionë…