“Imi n’qendër n’Tironë, ku punohet për ta ndreç parkingin ndër traull”

Në mega intervistën me aktorin Hasim Memishi – SOPI, u pyet nëse ndjehet i përfaqësuar me ndonjërin nga politikanët shqiparë që aktualisht defilojnë në skenën politike. Sopi me përgjigje epike: Ka disa politikanë që mendoj se më përfaqësojnë, nuk do

Read Full Article

Moderatorja që nuk e zbehu ekrani për më shumë se 1 dekadë!

Në listën e redaksisë për intervistat e fundvitit me njerëz të rëndësishëm e të dobishëm për shoqërinë gjatë gjithë vitit që po lejmë pas, nuk kishte se si të mungon një moderatore në spikamë në mediat në gjuhën shqipe në

Read Full Article

Snopçe: Kam raporte korrekte me deputetët në përgjithsi

Në intervistën ekskluzive të fundvitit për Flaka Media Group, deputeti i Aleancës për Shqiptarët – ASH, Halil Snopçe flet për aktualitetet politike, funksionimin e Kuvendit dhe me theks të veçantë grupi parlamentar të ASH-së. “Kam raporte korrekte me deputetët në

Read Full Article

Intervistat e fundvitit, moderatorja Xhumadije Ibrahimi u përgjigjet pyetjeve tona

Moderatorja Xhumadije Ibrahimi është e përgjedhura e redaksisë për intervistave të fundvitit. Në intervistën ekskluzive për “Flaka Media Group”, Ibrahimi flet për sukseset e saj të deritanishme dhe shpalos planet për vitin 2023. Jeni duke dhënë angazhimin tuaj në Klan

Read Full Article

Intervistë ekskluzive me moderatoren Aida Ziberi. Një ditë në politikë? Ajo ka përgjigje! Updated

Moderatorja Aida Ziberi do të jetë pjesë e listës së gjatë të intervistave të fundvitit në rrjetin më të madh të mdiave online në gjuhën shqipe “Flaka Media Group” në Maqedoninë e Veriut. Në intervistën ekskluzive për “Flaka Media Group”,

Read Full Article

Balerini Andi Ismaili me intervistë ekskluzive për Flaka Media Group. Katër herë Kampion Bote!

Balerini Andi Ismaili do të jetë pjesë e listës së gjatë të intervistave të fundvitit në rrjetin më të madh të mdiave online në gjuhën shqipe “Flaka Media Group” në Maqedoninë e Veriut. Në intervistën ekskluzive për “Flaka Media Group”,

Read Full Article

Aktori Sopi, intervistë eksklizive për Flaka. Bëhuni gati për të qeshur!

Intervista të shumta me personalitete nga fusha të ndryshme shoqërore do të jenë pjesë e publikimeve të shumta nga Flaka Media Group me rastin e festave të fundvitit. Nga redaksia, publike është bërë paralajmërmi për intervistën ekskluzive me aktorin e

Read Full Article

Komedia e Xhevdet Jasharit, Visar Etemit dhe Eldin Shirokit, mirëpritet nga publiku gostivaras Updated

Komedia më e re nga aktorët Xhevdet Jashari, Visar Etemi dhe Eldin Shiroki u shfaq të shtunën në mbrëmje në Qendrën për Kulturë në Gostivar. Ishin qindra dashamirë të artit skenik dhe komedisë që mbushën të gjitha karriget e sallës

Read Full Article

Momenti kur Mark Zuckerberg pushon nga puna 11 mijë njerëz

Kompania mëmë e Facebook-ut, Meta, ka larguar puna 11.000 njerëz, ose rreth 13 për qind të fuqisë së saj punëtore, pasi po përballet probleme. Lajmi mori shumë shpejt dhenë. Së fundmi është publikuar një video ku shihet Mark Zuckerberg duke

Read Full Article

Pse sot ishte dita më e fuqishme e vitit? Flasin numerologët

Në aspektin astrologjik, ky nëntor nisi paksa i stuhishëm sepse më 8 nëntor patëm një eklips të hënës së plotë. Mund të ketë sjellë shumë ndryshime, por shumë prej tyre, edhe nëse nuk duken tani, në fakt janë shumë të

Read Full Article

03
Jan
Punonjësit policorë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar,...
03
Jan
Pjestarët e policisë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme-Gostivar,...