Back to homepage

Kronika e Zezë

Ndalohet 34 vjeçari nga Gostivari

Ndalohet 34 vjeçari nga Gostivari

Dje (16-shtator) rreth orës 21 e 15 minuta, në rrugën Iljo Antevski-Smok në Gostivar, pjestarët e policisë nga SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, kanë arestuar 34-vjeçarin A.A. nga Gostivari, për arsye se gjatë një kontrolli të kryer ndaj

Read Full Article
Në qarkullim kartëmonedha të falsifikuara, Policia arreston banorin e Çegranit

Në qarkullim kartëmonedha të falsifikuara, Policia arreston banorin e Çegranit

Dje rreth orës 10 e 40 minuta, pjestarët e policisë nga SPB-Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, kanë arrestuar personin A.S. (54) nga Çegrani i Gostivarit, për shkak të dyshimit se ka kryer vepër penale falsifikim të parave, trasnmeton Gostivari

Read Full Article
Arrestohen dy banorë të Forinës

Arrestohen dy banorë të Forinës

Dje (14 shtator) në orën 16.00 dhe 18:20, pjestarët e policisë nga SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme-Gostivar, kanë arrestuar personat L.M. (21) dhe H.M. (21) nga Forina e Gostivarit, për shkak të dyshimit se të njëjtit në fshatin Forinë

Read Full Article
🔞 Pamje trishtuese nga masakrimi i 60 vjeçares në Gostivar

🔞 Pamje trishtuese nga masakrimi i 60 vjeçares në Gostivar

Para disa orëve ne rrugën malore mbi fshatin Strajan të Gostivarit është arrestuar 65-vjeçari me inicialet B.I që ditë më parë dyshohet të ketë kryer vrasjen e bashkëshortes së tij me thikë dhe sëpatë. Gostivari Sot ua sjell fotografitë nga

Read Full Article
27 vjeçari nga Gostivari helmohet me barna e alkool,

27 vjeçari nga Gostivari helmohet me barna e alkool,

Sot (11 shtator) në ora 6 e 15 minuta në SPB – Tetovë është paraqitur se një 27 vjeçar nga Gostivari është pranuar pa vetëdije në Njësinë Urgjente në Gostivar. Mjekët kanë konstatuar se ai është helmuar me barna dhe

Read Full Article
Gostivar, denoncohet në Polici sulm fizik

Gostivar, denoncohet në Polici sulm fizik

Dje (10 shtator) në 07 e 20 minuta, V.K. (26) nga Vollkovija e Mavrovës në SPB-Tetovë ka raportuar se rreth orës 06 e 30 minuta, një automjet Volkswagen Golf me targa të Gostivarit, në të cilin kanë qenë duke lëvizur

Read Full Article
Policia bastis shtëpinë e banorit të Gostivarit

Policia bastis shtëpinë e banorit të Gostivarit

Dje (9 shtator) në periudhën prej 13 e 50 minuta deri në 14 e 30 minuta, pjestarët e policisë nga SPB- Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, me urdhër të gjykatës kanë kryer kryer bastisje në shtëpinë dhe hapsirat ndihmëse

Read Full Article
U arrestuan katër persona nga Gostivari, Policia u gjeti drogë

U arrestuan katër persona nga Gostivari, Policia u gjeti drogë

Dje (9 shtator) rreth orës 20.00, në fshatin Zdunjë të Gostivarit, pjestarët e policisë nga SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme  Gostivar, kanë privuar nga liria personat: J.R. (24) dhe E.B. (32) nga Zdunja, F.A. (19) nga Vrapçishti i Gostivarit

Read Full Article
Padi penale për dhunë kundër tre banorëve nga Banjica e Poshtme

Padi penale për dhunë kundër tre banorëve nga Banjica e Poshtme

Zyra e jashtme për punë kriminalistike në Gostivar ka inicuar padi penale kundër J.Z., 22 vjeçar, J.Z., 28 vjeçar dhe M.Z. 29 vjeçar, që të tre nga Banjica e Poshtme e Gostivarit, për shkak të ekzisimit të dyshimit për kryerjne

Read Full Article
Sulmon dy persona, padi penale për 53 vjeçarin nga Gostivari

Sulmon dy persona, padi penale për 53 vjeçarin nga Gostivari

Zyra e jashtme për punë kriminalistike në Gostivar ka inicuar padi penale kundër E.Q., 53 vjeçar nga Gostivari për shkak të ekzistimit të dyshimit të kryerjes së veprës penale “rrezik me mjet të rrezikshëm gjatë rrehjes ose zënkës”. Me datë

Read Full Article