7/ditë: Përplasje në ASH dhe BFI, incidente, arrestime, protesta e shumë politikë

Java që po lejmë pas, lajm kryesor pati ndodhitë në Aleancës për Shqiptarët. Lideri i kësaj partie, Arben Taravari, përmes një postimi në rrjetet sociale prezantoi vendimin e tij për të dalur bashkë me opozitën shqiptare në zgjedhjet parlamentare e

Read Full Article

7/ditë: Plotë politikë, reagime dhe akuza. Borë e tragjedi në komunikacion!

Shumë zhvillime politike por edhe raste tragjike, shoqëruan javën që lamë pas. Java filloi me lajmin ekskluziv të sjellë nga Flaka që kryebashkiakja e Shkupit, Danela Arsovska do të emërohet Kryetare e re e partisë politike “Alternativa e Re”, dh

Read Full Article