Butrint Imeri dhe Don Xhoni publikojnë “Corazon”

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 24 Dhjetor, 2021 10:58

Butrint Imeri dhe Don Xhoni publikojnë “Corazon”

Këngëtari Butrint Imeri dhe reperi Don Xhon kanë publikuar bashkëpunim e tyre më të ri.

“Corazon” titullohet kënga e tyre më e re, e cila është ritmike e zhanrit hip-hop.

Muzika është realizuar nga producenti Çelik Lipa, gjersa për tekstin janë kujdesur vet reperët.

Kënga është vizualizuar edhe me klip, xhirimet e të cilit janë kryer nga produksioni Sekuencë Studio.

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 24 Dhjetor, 2021 10:58