Bastisje në një shtëpi të Gostivarit, gjendet drogë!

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 15 Nëntor, 2023 10:42

Bastisje në një shtëpi të Gostivarit, gjendet drogë!

Dje në ora 16:35 pjestarët e policisë të SPB-Tetovë, Departamentit të punëve të brendshme kanë privuar nga liria 37-vjeçar V.N. nga Gostivari.

“Gjatë bastisjes së kryer me urdhër të gjykatës në shtëpinë e tij, është gjet dhe konfiskuar marihuanë. Ai është mbajtë në Stacionin Policor të Gostivarit dhe pas zbardhjes së plotë dhe dokumentimit të rastit kundër tij do të përgatitet parashtresë përkatëse”, njoftuan nga Policia. Flaka Media

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 15 Nëntor, 2023 10:42