Banori i Tetovës w ka rrahur gruan e tij 24-vjeçare, ajo e paraqet në Polici!

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 14 Nëntor, 2023 11:37

Banori i Tetovës w ka rrahur gruan e tij 24-vjeçare, ajo e paraqet në Polici!

Mbrëmë në orën 23.00, efektivët e policisë të SPB-Tetovë kanë privuar nga liria 27-vjeçarin O.M. nga një fshat i Tetovës, i cili është raportua nga gruaja e tij 24-vjeçare se ai e kishte sulmuar fizikisht në shtëpinë e tyre familjare.

“Personi është mbajtë në Stacionin Policor të Tetovës dhe me vërtetim nga ai është marrë një armë gjuetie me 14 fishek dhe një armë gazi dhe pas dokumentimit të plotë të çështjes kundër tij, do të përgaditet parashtresë përkatëse”, njoftuan nga Policia, përcjell Gostivari Sot

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 14 Nëntor, 2023 11:37