Banori i Gradecit denoncon në Polici kërcënimin me jetë

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 1 Tetor, 2020 12:19

Dje (30-shtator) në ora 14 e 15 minuta, I.Sh. nga Gradeci i Gostivarit, në SPB-Tetovë ka raportuar se rreth orës 12 e 45 minuta në fshatin Dobërdoll të Gostivarit dy personat me iniciale Z.M. (46) dhe N.J. (56) nga ky fshat e kanë kërcënuar atë me jetë, e kanë fyer dhe ndaj tij kanë treguar sjellje agresive.

Dy të dyshuarit janë arrestuar rreth orës 16 dhe janë mbajtë në Njësitin Policor- Galatë për të zbardhur dhe dokumentuar rastin. Gostivari Sot 

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 1 Tetor, 2020 12:19