Banori i Gostivarit shantazhon 50 vjeçarin nga Tearca. Ja përse

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 3 Dhjetor, 2021 13:03

Banori i Gostivarit shantazhon  50 vjeçarin nga Tearca. Ja përse

Pesëdhjetë vjeçari F.C. nga Tearca e Tetovës mbrëmë (03-dhjetor) në ora 01:30 në SPB Tetovë ka raportuar se personi V.F. (27) nga Gostivari e ka shantazhuar për një kohë të gjatë duke e kërcënuar se do të postojë në rrjetet sociale materiale me përmbajtje kompremetuese dhe në disa raste i ka kërkuar dhe marrë para.

Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar.

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 3 Dhjetor, 2021 13:03