Autostrada Gostivar-Tetovë, Policia e ndalon dhe gjen drogë në një veturë!

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 19 Korrik, 2023 10:36

Autostrada Gostivar-Tetovë, Policia e ndalon dhe gjen drogë në një veturë!

Mbrëmë rreth orës 01:15, në autostradën Gostivar-Tetovë, në afërsi të kryqëzimit të Negotinës, zyrtarët policorë të SPB Tetovë-DPB Gostivar kanë privuar nga liria 42-vjeçarin A.M. nga Palçishti i Epërm i Tetovës, i cili është transportuar me veturë e tij “BMW” me regjistrimi të tetovës, pasi që gjatë kontrollit i është gjetur dhe konfiskuar kokainë.

Ai është ndaluar në Stacionin Policor të Gostivarit dhe pas dokumentimit të rastit ndaj tij do të vijojë parashtresa përkatëse. Gostivari Sot

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 19 Korrik, 2023 10:36