Arrestohet banori i Çegranit, dyshohet për dy vjedhje të rënda!

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 29 Gusht, 2023 10:52

Të hënën rreth orës 20:30, në rrugën “Kej Vardar” në Gostivar, zyrtarë policorë të SPBTetovë- Departamenti i Punëve të Brendshme në Gostivar kanë privuar 23-vjeçarin S.D. nga Çegrani i Gostivarit.

Personi dyshohet se gjatë këtij muaji ka kryer dy vjedhje të rënda, njëra në një objekt komercial në Gostivar dhe tjetra në spitalin e Gostivarit.

Banori i Çegranit është ndaluar në Stacionin Policor Gostivar dhe pas zbardhjes së plotë të rastit do të përballet me dosje përkatëse. Gostivari Sot

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 29 Gusht, 2023 10:52