Arrestohet 48-vjeçari nga Gostivari, posedonte heroinë dhe marihuanë

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 2 Tetor, 2020 14:13

Mbrëmë (1-tetor) rreth orës 20 e 20 minuta,  pjestarët e policisë nga SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, kanë arrestuar personi 48-vjeçarin P.K. nga Gostivari, ku gjatë bastisjes së kryer më vaonë në shtëpinë e tij është gjetur heroinë dhe marihuanë.

I njëjti është ndaluar në Stacionin Policor Gostivar dhe po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit, pas së cilës do të përgatitet një parashtresë adekuate.

FOTO ARKIVE

FOTO ARKIVE

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 2 Tetor, 2020 14:13