Arrestohet 44-vjeçari nga Gostivari, arsyeja drogë!

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 29 Qershor, 2023 13:01

Arrestohet 44-vjeçari nga Gostivari, arsyeja drogë!

Dje (28-qershor) rreth orës 18:20, në rrugën “101” në Gostivar, zyrtarë policorë të SPB-Tetovë DPB- Gostivar, kanë privuar nga liria 44-vjeçarin M.L. nga Gostivari tek i cili është gjetur marihuanë.

Ai është ndaluar në Stacionin Policor Gostivar dhe pas zbardhjes së plotë të rastit kundër M.L. do të përgaditet parashtresë përkatëse. Gostivari Sot

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 29 Qershor, 2023 13:01