Arrestohen dy banorë të Forinës

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 15 Shtator, 2020 11:27

Dje (14 shtator) në orën 16.00 dhe 18:20, pjestarët e policisë nga SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme-Gostivar, kanë arrestuar personat L.M. (21) dhe H.M. (21) nga Forina e Gostivarit, për shkak të dyshimit se të njëjtit në fshatin Forinë kanë kryer vjedhje të pajisjeve për mekanike bujqësore, transmeton GS 

Rasti është duke u zbardhur dhe ndaj tyre do të përgatitet një parashtresë adekuate. Gostivari Sot

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 15 Shtator, 2020 11:27