Aksidentohet 39- vjeçari nga Çajla, vozitësi largohet nga vendngjarja

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 2 Tetor, 2020 14:17

Dje rreth orës 13 e 55 minuta, në kryqëzimin e rrugëve ,,Ilinden“ dhe ,,Goce Delçev“ në Gostivar, një veturë panjohur ka aksidentuar 39- vjeçaren L.L. nga fshati Çajle e Gostivarit, pas goditjes vetura menjëherë është largua nga vendi i ngjarjes, kurse e lënduara është transferuar në Spitalin e Përgjithshëm në Gostivar për ti ofruar ndihmë mjekësore.

Është kryer inspektimi në vendin e ngjarjes dhe po punohet për gjetjen e veturës, pjesëmarrës në këtë
aksident trafiku.

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 2 Tetor, 2020 14:17