Aksident trafiku në magjistralen Gostivar – Kërçovë, rrokulliset kamioni me rimorkio

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 29 Shtator, 2020 21:10

Para pak çastesh në magjistralen Gostivar – Kërçovë, në kilometrin e parë ka ndodhur në aksident trafiku, raporton Gostivari Sot

Me këtë rast, kamion me regjistrim të Bullgarisë ka devijuar nga rruga.

Nuk dihen arsyet e këtij aksidenti të komunikacionit.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.Përvëç dëmit material nuk janë regjistruar lëndime në njerëz. Pavarësisht aksidentit komunikacioni zhvillohet pa pengesa.

Për më tepër informacion rreth rastit do tu mbajmë të informuar gjatë orëve në vazhdim.

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 29 Shtator, 2020 21:10