Aksident komunikacioni në Gostivar

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 18 Gusht, 2020 14:06

Mbrëmë rreth orës 21 e 40 minuta, në kryqëzimin e rrugëve “Goce Dellçev” dhe “Ilindenska” në Gostivar, ka ndodhur një aksident komunikacioni në të cilin janë përfshirë automjeti “Fiat Doblo” me regjistrim të Gostivarit drejtuar nga 27 vjeçari A.H nga Gostivari dhe motocikli I llojit “sanrejser” pa tabela regjistruese, drejtuar nga 46 vjeçari S.D nga një fshat I Gostivarit.

Nga aksidenti lëndime trupore ka përfituar drejtuesi I motoçikletës I cili është dërguar për ndihmë mjekësore në Spitalin e Gostivarit. Globi

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 18 Gusht, 2020 14:06