52 vjeçari nga Gostivari ndërron jetë duke qëndruar në një kafiteri

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 14 Gusht, 2020 14:26

Më datë 13.08.2020 në orën 06.50 personi H.A. (36) nga Gostivar, ka raportuar se në bulevardin Vëllezrit Gjinovski në Gostivar, më saktësisht në tarracën e lokali hotelerik, ka vërejtë se në njërin nga kolltuqet e lokalit qëndron i shtrirë një person i panjohur, i cili nuk jepte shenja jete.

Pjestarët e policisë kanë konstatuar se bëhet fjalë për personin N.A. (52) nga Gostivari dhe mjeku nga Ndihma e shpejtë ka konstatuar vdekjen.

Prokurori Publik dhe ekipi nga DPB-Gostivar kanë inspektuar vendin e ngjarjes, dhe me urdhër të Prokurorit Publik i ndjeri është transferuar në morgun e Qendrës mjekësore Gostivar.

Gostivari Sot
Nga Gostivari Sot 14 Gusht, 2020 14:26