42-vjeçari nga Gostivari sulmoi fizikisht nënën dhe motrën e tij

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 21 Korrik, 2023 12:52

Dje (20-korrik) rreth orës 02:50, zyrtarët policorë të SPB-Tetovë kanë ndaluar 42-vjeçarin Sh.K. nga një fshat i rrethinës së Gostivarit, i cili është raportuar nga motra dhe nëna e tij se rreth orës 19:30 i ka sulmuar fizikisht në shtëpinë e tyre familjare.

Po merren masa për pastrimin dhe dokumentimin e plotë të rastit.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 21 Korrik, 2023 12:52