Ndryshimi drastik ndër vite i Alketa Vejsiut

Gotstivari Sot
By Gotstivari Sot 2 Maj, 2024 20:58

Ndryshimi drastik ndër vite i Alketa Vejsiut

Alketa Vejsiu është ndër moderatorët më të njohura në media rozë dhe jo vetëm.

Ajo ka vite që është pran publikut që çdoherë ka mirëpritur projektet e saj, shkruan Kosovarja.

Disa nga ndjekësit kanë krahasuar foto të Alketës që nga fillimet e saj e deri këto të fundit.

Duket se bukuria e ka përcjellur moderatoren ndër vite.

The post Ndryshimi drastik ndër vite i Alketa Vejsiut appeared first on Flaka, në çdo lajm… .

Gotstivari Sot
By Gotstivari Sot 2 Maj, 2024 20:58