Dyshohet se sulmoi të bijën, arrestohet 48 vjeçari nga Gostivari

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 23 Shtator, 2022 10:20

Dyshohet se sulmoi të bijën, arrestohet 48 vjeçari nga Gostivari

Pjestarë e policisë e SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, dje (22-shtator) rreth orës 13:30, kanë privuar nga liria 48-vjeçarin F.T. nga një fshat i rrethit të Gostivarit, për shkak të dyshimit se më datë 20 të këtij muaji rreth orës 20:00 në shtëpinë e tij familjare është sjellë në mënyrë
agresive dhe ka sulmuar fizikisht vajzën e tij 20- vjeçare.

Rasti është zbardhur dhe dokumentuar.

Lexo rreth lajmit:

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 23 Shtator, 2022 10:20
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*