Sulm fizik në Gostivar

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 19 Shtator, 2022 10:53 Updated

Sulm fizik në Gostivar

Gjashtëdhjetë e dy vjeçari B.V. nga gostivari, dje (18-shtator) në ora 17:40 në SPB Tetovë ka raportuar
se gjysmë ore më herët para hyrjes së banesës ku banojnë është sulmuar fizikisht nga fqinji i tij 71-
vjeçar M.B

Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 19 Shtator, 2022 10:53 Updated
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*