Policia raporton për zënkë fizike në Gostivar

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 15 Shtator, 2022 10:10

Policia raporton për zënkë fizike në Gostivar

Dje (14-shtator) në ora 14:35, personi E.O.(43) nga Duf i Gostivarit, në SPB Tetovë ka raportuar se për shkak të keqkuptimeve në trafik, ka qenë i sulmuar fizikisht në rrugën rajonale në Ballindol nga 42-
vjeçari I.S. nga Ballindolli.

Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar, ndërsa ndaj të përfshirëve do të vijojnë parashtresë
përkatëse.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 15 Shtator, 2022 10:10
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*