Moti sot, me diell dhe shumë i ngrohtë

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 15 Shtator, 2022 08:29

Moti sot, me diell dhe shumë i ngrohtë

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe shumë i ngrohtë, me vranësira mesatare. Do të fryj dhe erë e dobët nga drejtimi perëndimor, njofton Kronika Press

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 5 deri në 15, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 29 deri në 35 gradë.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm, me diell dhe shumë i ngrohtë për këtë periudhë të vitit. Do të fryj dhe e dobët nga drejtimi jug-perëndimorë. Temperaturat do të arrijnë deri në 32 gradë celcius.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 15 Shtator, 2022 08:29
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*