Arrestohet një person gjatë bastisjes në Shkup, gjendet një pistoletë

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 15 Shtator, 2022 10:02

Arrestohet një person gjatë bastisjes në Shkup, gjendet një pistoletë

Në Shkup, dje në orën 16:05, nëpunësit e policisë të Njësisë për Tregti të Paligjshme në SPB Shkup kanë privuar nga liria R.F. (48) nga Shkupi.

Gjatë bastisjes në shtëpinë e tij, të kryer me urdhër gjykate, informojnë nga MPB-ja, është gjetur një pistoletë “Bereta” 7,65 mm dhe 48 fishekë.

Ai është arrestuar në Stacionin e Policisë dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 15 Shtator, 2022 10:02
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*