Gostivari Sot

mos humbisni asnjë lajm

46-vjçari nga Gostivari denoncon sulm fizik në Policinë e Gostivarit

Dje (28-maj) në ora 10.00 46-vjçari B.D. nga Gostivarim ka denoncuar se rreth orës 08 e 30 minuta, në rrugën ,,Goce Dellçev” në Gostivar, ka qenë i sulmuar fizikisht nga 59-vjeçari N.Sh. nga Gostivari.

Sulmit i ka paraprirë një zënkë paraparake verbale rreth një celulari.

Personi i denoncuar N.Sh. është arestuar dhe mbajtur në Stacionin policorë Gostivar dhe ndaj tij
do të përgaditet parashtresë adekuate. GS

TË FUNDIT