Gostivari Sot

mos humbisni asnjë lajm

Policia zbulon drogë tek 17 vjeçari nga Gostivari

Dje (27-maj) rreth orës 21 e 30 minuta, në rrugën ,,Goce Dellçev” në Gostivar- Departamenti i punëve të brendshme Gostivar, e kanë privuar nga liria 17- vjeçarin minoren nga Gostivari, për arsye se gjatë kontrollit të kryer se tek i njëjti është gjetur marihuanë dhe një thikë, gjithashtu më vonë është kryer bastisje me urdhër të gjykatës në shtëpinë e tij, ku është gjetur dhe konfiskuar marihuanë.

Minoreni gostivaras është mbajtur në Stacionin policorë Gostivar, për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit dhe kundër tij do të pasojë parashtresë adekuate. GS

TË FUNDIT