Gostivari Sot

mos humbisni asnjë lajm

Gostivarasit i keqpërdoret kartela bankare, blerje online me shuma marramendëse

Dje (13-maj) rreth orës 11 e 55 minuta, 34-vjeçari B.J. nga Gostivari, ka denoncuar se më datë 11-maj të këtij viti, nga debit-kartela e tij bankare, person i panjohur në mënyrë joligjore tre herë ka shfrytëzuar sasi të konsiderueshme të parave, në mënyrë të blerjeve online, njofton GS

Nga Policia i thanë Gostivari Sot që po merren masat dhe aktivitetet për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit. GS

TË FUNDIT