Gostivari Sot

mos humbisni asnjë lajm

Zënkë fizike në një zyre avokature në Gostivar

Dje (10-maj) në orëa 16 e 20 minuta, në Stacionin policorë Gostivar, 26-vjeçari L.J. nga Gostivari, ka denoncuar se të njëjtën ditë rrethë orës 15 e 45 minuta, deri sa ka qenë në një zyrrë avokati në rrugën ,,Vëllezërit Gjinovski” në Gostivar, kanë ardhur personat M.L. dhe S.L. të dy nga Gostivari, të cilët e kanë sulmuar fizikishtë.

Punohet në zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit.

TË FUNDIT