Gostivari Sot

mos humbisni asnjë lajm

Gostivarasi denoncon në Polici se ka qenë i kafshaur nga një tufë qensh

Dje (29-prill) në ora 13.00 22-vjeçari J.H. nga Gostivari në SPB Tetovë, ka denoncuar se më datë
26-prill të këtij viti rreth orës 21.00, përpara një pallati banues në rrugën ,,Vëllezërit Gjinovski” në
Gostivar, ka qenë i kafshaur nga një tufë qensh të pastrehë në këmbën e majtë dhe në duar, njoftuan nga Policia e Gostivar

TË FUNDIT