Gostivari Sot

mos humbisni asnjë lajm

Gradecasit pastrojnë hesapet mes tyre përmes dajakut

Dje në ora 17 e 35 minuta 60-vjeçari Sh.I nga Gradeci i Gostivarit në SPB Tetovë ka denoncuar se gjysëm ore më herët ka qenë i sulmuar fizikisht në fshat, nga bashkëfshatari i tij 38- vjeçar H.Z, njofton Gostivari Sot
“Pas një zënke verbale mes tyre, rrethë mosmarveshjes në trafik, H.Z ka dalur prej veture dhe disa herë e ka goditur denoncuesin”, njoftuan nga Policia
Merren masat dhe aktivitetet për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit. Gostivari Sot

TË FUNDIT