Gostivari Sot

mos humbisni asnjë lajm

Cristina Colier, tifozja seksi e Milanit që po “çmend” rrjetet sociale!

Cristina Colier është një “djall” seksi.

Modelja e njohur është një fanse e zjarrtë e klubit kuqezi ndërkohë që në Instagram me format e saj dhe fotot që poston ajo po çmend jo vetëm tifozët e Milanit por të gjithë fansat e saj.

TË FUNDIT