FOTO REPORTAZH | Në terren bashkë me Policinë për të ndjekur orën policore në Gostivar

FOTO REPORTAZH | Në terren bashkë me Policinë për të ndjekur orën policore në Gostivar

Si duket qyteti i Gostivarit në orët e vona gjersa zgjat ora policore ? Si funksionon Policia për të zbatuar orën policore si masë e ndalesës së lëvizjes ? Sa respektohet ora policore nga qytetarët e Gostivarit ? Këto përgjigje

Read Full Article
Cristina Colier, tifozja seksi e Milanit që po “çmend” rrjetet sociale!

Cristina Colier, tifozja seksi e Milanit që po “çmend” rrjetet sociale!

Cristina Colier është një “djall” seksi. Modelja e njohur është një fanse e zjarrtë e klubit kuqezi ndërkohë që në Instagram me format e saj dhe fotot që poston ajo po çmend jo vetëm tifozët e Milanit por të gjithë

Read Full Article
“Mbretëresha” e karantinës së VIP-ave (FOTO)

“Mbretëresha” e karantinës së VIP-ave (FOTO)

Nëse do të bëhej pyetja se cili apo cila nga personazhet e famshme ka zotëruar Instagramin gjatë izolimit nga Covid-19, padyshim që të gjithë do binin dakort për një emër, Demi Rose. Me postimet e njëpasnjëshme me të brendshme e

Read Full Article
Tjetër orgji çmontohet nga policia gjatë karantinës së koronavirusit

Tjetër orgji çmontohet nga policia gjatë karantinës së koronavirusit

Ky është momenti kur policët në Tailandë bastisin një orgji sekrete me droga e fermra të zhveshura, që mbahej në mes të bllokadës së koronavirusit. Fqinjë të tërbuar nga zhurmat thirrën policinë teksa disa nga banorët vendas kishin festuar pa

Read Full Article
Detyrimi i tmerrshëm i punës nga shtëpia; Familjet postojnë pamjet virale gjatë karantinës

Detyrimi i tmerrshëm i punës nga shtëpia; Familjet postojnë pamjet virale gjatë karantinës

Për parandalimin e epidemisë së koronavirusit COVID-19, shumë shkolla janë mbyllur në të gjithë botën dhe prindërit e fëmijëve gjithashtu janë detyruar të punojnë nga shtëpia. Përveç anës pozitive të bashkimti të familjeve, kjo ka sjellë një kombinim të pazakontë

Read Full Article
E pabesueshme/ Njerzit në karantinë, krokodilët dhe xhaguarët ‘bëjnë’ ligjin në qytet

E pabesueshme/ Njerzit në karantinë, krokodilët dhe xhaguarët ‘bëjnë’ ligjin në qytet

Pamje të pabesueshme na vijnë nga Meksika teksa krokodilët, xhaguarët dhe breshkat e detit “kanë marrë kontrollin” e dy resorteve. Aktivitetet turistike në këto zona janë pezulluar si pasojë e pandemisë, COVID-19. Kafshët u filmuan në vendpushimet bregdetare në Cancun

Read Full Article
Koronavirusi nuk i ndalon dashurinë, modelja përqafon topless qenin

Koronavirusi nuk i ndalon dashurinë, modelja përqafon topless qenin

Koronavirusi mund t’a ketë detyruar të izolohet në shtëpi e të ruajë distancën me njerëzit, por kjo nuk vlen për qenin e saj. Bëhet fjalë për Emily Ratajkowski, e cila pak orë më parë ka publikuar një foto duke përqafuar

Read Full Article
Takohen në kufi/ Dashuria e çiftit të moshuar që sifdon edhe Koronavirusin

Takohen në kufi/ Dashuria e çiftit të moshuar që sifdon edhe Koronavirusin

Një çift i moshuar, ka “sfiduar” koronavirusin dhe nuk e kanë ndërprerë takimin e tyre të përditshëm ndërkufitar. Inga Rasmussen, 85 vjeçe, nga Danimarka dhe Karsten Tüchsen Hansen, 89 vjeç, nga Gjermania, takohen çdo ditë pranë qytetit Aventoft për të

Read Full Article
Kleriku: Tufat e egërsuara të majmunëve në qytet, shenjë e mortajës biblike

Kleriku: Tufat e egërsuara të majmunëve në qytet, shenjë e mortajës biblike

Rabini Yosef Mizrahi iu referua vargjeve biblike Deuteronomy 7:22, ku thuhet se ata që ndjekin ligjet e Zotit janë të bekuar, ndërsa Sëmundja e Madhe premtohet për ata që i shkelin Një rabin ka bërë së fundmi lidhjen mes tufave

Read Full Article
Microsoft me një aplikacion komunikimi të ngjashëm me WhatsApp

Microsoft me një aplikacion komunikimi të ngjashëm me WhatsApp

Microsoft bëri të ditur se do të lançojë një version të aplikacionit Teams për konsumatorët. Teams për jetët tuaja personale, siç Microsoft e quan, do të sjellë disa funksione dhe mjete për familjet dhe grupet e vogla për të organizuar

Read Full Article