Moti, në mëngjes ftohtë, ndërsa gjatë ditës do të jetë me diell dhe vranësira

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 23 Shkurt, 2020 10:04

Moti, në mëngjes ftohtë, ndërsa gjatë ditës do të jetë me diell dhe vranësira

Moti në mëngjes do të jetë i ftohtë, ndërsa gjatë ditës do të jetë me diell dhe vranësira.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -7 deri më 0, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej prej shtatë deri më 18 gradë Celsius.

Në tre ditët e ardhshëm moti pritet të jetë me diell dhe vranësira.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 23 Shkurt, 2020 10:04