Banori i Çajlës sulmohet fizikisht nga bashkëvendasi i tij

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 21 Shkurt, 2020 13:07

Banori i Çajlës sulmohet fizikisht nga bashkëvendasi i tij

Dje  në ora 13.00, 48-vjeçari M.B. nga fshati Çajle e Gostivarit, në SPB Tetovë ka denoncuar se në objektin hotelerik në fshat, ka qene i sulmuar fizikisht nga bashkfshatari i tij 42-vjeçari J.B, trasmeton Gostivari Sot  

Sipas Policisë, i denoncuari J.B. është thirur në Stacionin policorë Çegran dhe rasti është duke u zbardhur. Gostivari Sot  

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 21 Shkurt, 2020 13:07