Gostivar, Policia arreston 3 persona mes tyre një 16 vjeçar

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 17 Shkurt, 2020 12:06

Gostivar, Policia arreston 3 persona mes tyre një 16 vjeçar

Dje (16-shkurt) rreth orës 18 e 20 minuta, në rrugën ,,Goce Dellçev” në Gostivar, pjestarët e policisë nga SPB Tetovë- Departamenti për punë të brendshme Gostivar, kanë privuar nga liria 21-vjeçarin B.A., 27-vjeçarin F.Z dhe një 16-vjeçarë, të gjithë nga Gostivari, për arsye se gjatë kontrollit të kryer ndaj tyre është gjetur marijuanë.

Pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të rastit do të përgaditet parashtresë adekuate.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 17 Shkurt, 2020 12:06