Gostivari Sot

mos humbisni asnjë lajm

Mot i ndryshueshëm me temperaturë deri në 13 gradë

Moti sot do të jetë me vranësira në pjesët perëndimore dhe veriore, me kushte minimale shiu. Do të fryjë erë mesatare veriperëndimore.

Temperaturat minimale në mëngjes do të jenë minus gjashtë gradë, dhe temperatura maksimale ditore deri në 17 gradë.

Në Shkup do të jetë mot i ndryshueshëm me temperaturë deri në 13 gradë

TË FUNDIT