Moti sot do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira, i ftohtë dhe me periudha me dielli

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 7 Shkurt, 2020 09:12

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira, i ftohtë dhe me periudha me dielli

Moti sot në vend do të jetë i ndryshueshëm me vranësira dhe i ftohtë me periudha me diell dhe i moderuar.

Do të ketë reshje dëborë në verilindje të vendit.

Temperaturat e mëngjesit do të variojnë nga -11 në -1 gradë, dhe temperaturat e ditës nga -2 deri në 7 gradë.

Në Shkup, ka një mot të ndryshueshëm me re dhe të ftohtë me periudha me diell.

Do të fryjë erë e moderuar në veri.

Temperatura e mëngjesit do të bjerë në -6 dhe ajo e ditës do të arrijë 3 gradë.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 7 Shkurt, 2020 09:12