Reshjet e borës vazhdojnë edhe sot

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 5 Shkurt, 2020 09:17

Reshjet e borës vazhdojnë edhe sot

Gjatë ditës së sotme do të mbajë mot i vranët dhe me reshje shiu dhe bore.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0 deri -5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 2-3 gradë Celsius.

Do të fryjë erë mesatare deri e fortë nga drejtimi i veriperëndimit me shpejtësi 6-22 m/s.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 5 Shkurt, 2020 09:17