Policia vendos në pranga një 50 vjeçar nga Gostivari

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 5 Shkurt, 2020 13:39

Policia vendos në pranga një 50 vjeçar nga Gostivari

Policia vendos në pranga një 50 vjeçar nga Gostivari

Gjatë kontrollit, i ka gjetur heroinë

Pasditën e djeshme rreth orës 18.40 minuta policia ka privuar nga liria personin Q.S. 50 vjeçar nga Gostivari. Gjatë kontrollit ndaj tij, siç njoftojnë nga MPB, te 50 vjeçari kanë gjetur heroinë.

Ai është mbajtur në Stacionin Policor në Gostivar dhe pas dokumentimit të rastit, ndaj tij do të ketë parashtresë adekuate. Tv Globi

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 5 Shkurt, 2020 13:39