Banori i Koçanit sulmohet fizikisht në Gostivar

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 30 Janar, 2020 13:09

Banori i Koçanit sulmohet fizikisht në Gostivar

Policia e Gostivarit përmes njoftimit zyrtar ka njoftuar që dje rreth orës 22 e 40 minut, personi me inicialet L.T (39 vjeç) nga Koçani ka denoncuar që një orë më herët (21:10 minuta), në dhe jashtë një objekti hotelier që ndodhet në rrugën “Vëllezërit Gjinovski”, në Gostivar, ka qenë i sulmuar fizikisht nga 27 vjeçaroi me inicialet R.H nga Gostivari, njofton Gostivari Sot

“Pas denoncimit, poersoni i paraqitur është privuar nga liria dhe është mbajtur në Stacionin Policor të Gostivarit. Pas zbardhjes së plotë të rastit, do të merren masa ligjore ndaj tij”, njoftuan nga Policia. Gostivari Sot

 

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 30 Janar, 2020 13:09