Arrestohet banori i Gostivarit, Policia i gjeti drogë

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 16 Janar, 2020 14:36

Arrestohet banori i Gostivarit, Policia i gjeti drogë

Dje (15-janar)  rreth orës 21 e 40 minuta, pjestarët e policisë nga SPB-Tetovë- Departamenti për punë të brendshme Gostivar, në rrugën ,,Vëllezërit Gjinovski” në Gostivar,  e kanë privuar nga liria 30 vjeçarin S.R. nga Gostivari, për arsye se gjatë kontrollit të kryer tek ai është gjetur marijuanë.

  I njëjti është shoqëruar dhe mbajtur në Stacionin policorë Gostivar, ku pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të rastit, kundër tij do të përgaditet edhe parashtresë adekuate.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 16 Janar, 2020 14:36