Gostivar, arrestohen tre persona

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 15 Janar, 2020 13:10

Gostivar, arrestohen tre persona

Dje rreth orës 17.00, në rrugën magjistrale Gostivar-Tetovë, në afërsi të pompës së benzinës në dalje të Gostivarit, pjestarët e policisë nga SPB Tetovë-Stacioni policorë Gostivar kanë privuar nga liria 25-vjeçarin G.D. dhe 25-vjeçarin E.I. nga Gostivari si dhe 25-vjeçarin F.I. nga Banjica e Poshtme e Gostivarit.

Gjatë kontrollit të kryer ndaj tyre dhe veturës ,,Folkcvagen Golf 4” pa targa të regjistrimit, të cilën
e ka drejtuar personi G.D. është gjetur marijuanë.

Tre personat janë shoqëruar dhe mbajtur në Stacionin policorë Gostivar, për zbardhjen dhe
dokumentimin e plotë të rastit, me ç’rast do të pasojë edhe parashtresa adekuate. Gostivari Sot 

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 15 Janar, 2020 13:10