Gostivari Sot

mos humbisni asnjë lajm

Policia sekuestron kanabis dhe para në dalje të Gostivarit

datë 13 Janar, 2020, rreth orës 19:00, në pikëpagesën e Gostivarit në autostradën Gostivar-Tetovë, 30 vjecarit nga Shkupi me inicialet D.J policia gjatë kontrollit të automjetit “Volkswagen Golf” me targa të Shkupit i ka gjetur dhe sekuestruar kanabis dhe para.

Ai është dorëzuar në stacionin policor të Gostivarit për procedurë të mëtejshme. Gostivari Sot 

TË FUNDIT